Współpraca

Nowe szanse zawodowe

Posiadasz predyspozycje do pracy Doradcy? Rozpocznij swoją karierę jako Doradca OVB.

Marzysz o ciekawej pracy? Lubisz kontakt z ludźmi? Chciałbyś pomagać innym kształtować ich przyszłość? To właściwy adres. Tu nie ma mowy o monotonii. Stawiamy na rozwój osobisty i dajemy możliwość szkoleń menedżerskich.

Ciekawa praca ze stałym, osobistym kontaktem z Klientami, elastycznymi godzinami pracy, indywidualnymi możliwościami awansu i atrakcyjnym wynagrodzeniem. Poznaj swoje możliwości! Zapraszamy do nas.

Zawsze pracujemy razem jako zespół

Nasze doradztwo odbywa się indywidualnie, adekwatnie do potrzeb Klienta, jednak przy wyborze najlepszych dla niego rozwiązań, zawsze zapewnione jest wsparcie kolegów z zespołu. Jakość naszego doradztwa wynika właśnie z możliwości wzajemnej wymiany doświadczeń oraz zespołowego wsparcia. OVB umożliwia realizację wspólnych projektów poszczególnym zespołom oraz ich elastyczną współpracę. Dzięki temu Doradcy OVB nawzajem wspomagają się w osiąganiu najlepszych wyników. Stanowi to niewątpliwie wielką zaletę, zarówno dla dla naszych Pośredników, jak i Klientów.

Doradzamy z pełnym zaangażowaniem

„Codziennie działamy na rzecz naszych klientów oraz społeczeństwa” – Oznacza to, że znajdujesz się w centrum naszej uwagi: uważnie Cię słuchamy i dostarczamy takich rozwiązań, jakich potrzebujesz.

Do Twojej dyspozycji są nasi doradcy i oferują Ci najlepsze rozwiązania. Robimy to z zaangażowaniem, ponieważ robimy to z pasji do swojej pracy. Pracujemy z ludźmi, którzy rozumieją dziedzinę finansów, a jednocześnie są w stanie obsługiwać swoich Klientów w sposób empatyczny i zrozumiały. Wynikiem tego jest zaufanie i długofalowe współprace z Klientami.

Zalety pracy Doradcy OVB

Elastyczność, decyzyjność i poczucie sensu – to sprawia, że praca w OVB jest tak wyjątkowa. Dużym plusem zawodu jest możliwość ciągłego rozwoju oraz awansu zawodowego oraz brak sprecyzowanych wymagań co do posiadanego wykształcenia i kwalifikacji.

Furtka do prawdziwej kariery

Dla nas nie jest najważniejsze Twoje perfekcyjnie napisane CV.  Nie szukamy maszyn, ale prawdziwych ludzi, którzy kierują się w życiu sercem i rozumem, a to co robią, robią z pasją. Dlatego oferujemy bardzo różne możliwości rozwoju zawodowego.