O NAS

Świadczymy usługi w zakresie ubezpieczeń od ponad pół wieku

Doradzamy kompleksowo i indywidualnie

Finanse, planowanie i zabezpieczenie finansowe to tematy, które są ważne w naszym życiu, czy tego chcemy, czy nie. Zarządzanie finansami osobistymi często jest wyzwaniem. Podczas spotkań z klientami pomagam im zrozumieć jakie elementy są kluczowe i jak je wdrożyć we własne życie.

Razem stworzymy rozwiązanie, które może Ciebie uchronić przed finansowymi skutkami, gdy nadejdzie trudny moment w życiu. Jest tylko jeden warunek… To Ty musisz podjąć decyzję, że jesteś gotów zadbać o swoją przyszłość i bezpieczeństwo Twoich najbliższych.

4mln

4 050 000 Klientów w Europie

5400

ponad 5 400 pełnoetatowych Pośredników Finansowych w Europie

15

w 15 krajach Europy

100

ponad 100 renomowanych Partnerów Produktowych w Europie

Twój indywidualny i kompetentny partner finansowy

Dobrze wykonujemy naszą pracę. Właśnie dlatego odnosimy sukcesy na rynku i byliśmy w stanie przenieść nasz model do wielu krajów europejskich. Z naszego doświadczenia korzystają przede wszystkim nasi Klienci. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy dokładnie, czego potrzebujesz i jak w najbardziej efektywny sposób możemy Ci pomóc.

Nasi Klienci pozostają z nami przez wiele lat. Bez względu na to, czy szykujesz się do ślubu, czy Twoje dzieci opuszczają rodzinny dom, czy umiera bliska osoba – jesteśmy z Tobą na każdym etapie Twojego życia wspierając Cię słowem i działaniem. Klienci powierzają nam swoje najważniejsze sprawy dlatego rzetelność i uczciwość cenimy szczególnie. Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy.

Najlepsze doradztwo oparte jest na pasji i kompetencjach

Na rynku z pewnością nie brakuje dostawców produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Dlatego dokonujemy wstępnej selekcji, a naszymi Partnerami stają się tylko najlepsze i najbardziej prestiżowe towarzystwa ubezpieczeniowe i banki. W ten sposób gwarantujemy, że otrzymujesz od nas tylko produkty najwyższej jakości.

Podczas rozmowy poświęcamy wystarczająco dużo czasu, aby poznać swoich klientów: Twoją sytuację finansową, plany na przyszłość, życzenia i cele? Podczas rozmowy doradczej, przedstawiamy rozwiązania finansowe dostosowane do potrzeb każdego klienta. Wybierane są tylko produkty od rzetelnych i finansowo silnych partnerów. Nasze doradztwo jest zrównoważone. W celu ciągłego dostosowania planowania finansowego naszych Klientów do aktualnych warunków życia, prowadzimy regularnie rozmowy serwisowe.